Kultura

Četvrtak, 05.01.2023.

08:56

Drama sa serijom "Wednesday" se okončala?

Uprkos pisanjima da će serija "Wednesday" nastaviti svoje prikazivanje od druge sezone na drugom striming servisu, hit serija ostaje na Netflixu.

Izvor: B92

Drama sa serijom
Foto: Profimedia

Spinof serije o porodici Adams, u kom Džena Ortega glumi turobnu tinejdžerku koja na Akademiji Nevermor nailazi na viševekovnu misteriju, postao je planetarni hit otkako je objavljen u novembru.

Odmah je oborio ogromne Netfliksove rekorde i tako, naravno, svi strpljivo čekamo najavu druge sezone.

Ali ranije je objavljeno da osim činjenice da Netfliks tek treba da potvrdi drugu sezonu, možda će izgubiti prava na seriju zbog činjenice da potpada pod brend Metro-Goldvin-Maier (MGM) proizvod.

Prošle godine je Deadline objavio da su konkurentski servis za striming Amazon i MGM potpisali spajanje od 8,5 milijardi dolara koje je potencijalno ostavilo prava na "Wednesday" u njihovim rukama.

Ali sada je IndieWire pokušao da ublaži zabrinutost da bi "Wednesday" možda promenila servis, pisanjem da ih je izvor uverio da je dogovor oko serije bio zaključen između Netfliksa i MGM-a, osiguravajući da šou neće "preleteti" na drugu platformu.

Publikacija je takođe izvestila da, iako Netfliks tek treba da potvrdi još jednu sezonu, šouraneri već traže lokacije i planiraju sledeći niz epizoda.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

15 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: