Nedelja, 23.07.2000.

14:56

PAKT STABILNOSTI: POVELJA O SLOBODI MEDIJA

Default images
Pakt stabilnosti utvrdio je hitne rokove za jacanje uticaja medija u zemljama regiona i njihovo prilbizavanje zapadnim standardima, javlja Sense. Povelja o slobodi medija trebalo bi da 31. jula bude objavljena na svim jezicima zemalja Pakta stabilnosti, a do kraja oktobra morale bi biti osnovane nacionalne radne grupe za slobodu medija.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Region

U komšiluku proglašeno stanje uzbune: Sve staje

Operativni štab Opštine Kakanj proglasio je danas epizodu "uzbuna", zbog velikog zagađenja vazduha, štetnih čestica po zdravlje stanovništva i preduzimanju mera u skladu sa Planom interventnih mera u slučaju prekomerne zagađenosti.

15:55

16.1.2026.

2 d

Podeli: