Tehnopolis

Sreda, 04.01.2017.

10:29

Amerika "gori", a gejmeri se češljaju

Nije lako ilustrovati priče o hakovanju, naročito zbog toga što uključuju anonimne počinioce.

Amerika
Foto: YouTube Screenshot

Zato se velika televizijska mreža CNN oslonila na video igre.

Vest o sankcijama koje je odlazeći predsednik SAD Barak Obama nametnuo Rusiji zbog navodnog hakovanja Demokratskog nacionalnog komiteta, CNN je ilustrovao “pokrivalicom” sačinjenom od kadrova iz Fallout 4.

Oštrom oku reditovca Poofylicious-a to nije promaklo i podelio je taj detalj sa internet zajednicom.

Bethesda, kompanija koja stoji iza Fallout 4, sve je shvatila kao šalu.

Na zvaničnom Twitter nalogu studio je objavio sliku jednog od terminala koji se pojavljuju u CNN prilogu zajedno sa porukom da je to “tizer za sledeću sezonu ‘Mr. Robot’”. .

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 8

Pogledaj komentare

8 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Tramp: Rat je gotov, predajte oružje

Donald Tramp izjavio je da je rat u Gazi završen i poručio da očekuje da Hamas preda oružje, uz upozorenje na "veoma oštar odgovor" ukoliko to ne učini.

18:24

19.2.2026.

2 d

Podeli: