Probajte The Ghost Recon: Wildlands besplatno – počinje open beta
Ne propustite priliku da isprobate najnoviju igru iz Ubisoftove kuhinje već danas! Beta dolazi na Playstation 4, PC i Xbox One.
Izvor: play.co.rs
Screenshot/Tanjug
U svetlu uvođenja poreza na Steam igre, ovo je sjajna prilika da besplatno odigrate nešto pre nego što to i platite (i pritom date doprinos državnoj kasi). Doduše, država se još nije dohvatila Uplay i ostalih klijenata.
U otvorenoj beti ćete pronaći sve iz zatvorene bete, kao i više sadržaja u formi provincije Montuyoc. Kako kažu iz Ubisofta:”U bolivijskom Altiplano regionu, provincija sadrži dobro branjena utvrđenja u kojima Santa Blanka trenira svoje najbolje vojnike.” Santa Blanka je narko kartel koji igrači pokušavaju da unište u igri. Po tvrdnji autora, ovo je najveća open world igra koju je Ubisoft ikada napravio. The Ghost Recon: Wildlands izlazi 7. marta.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Naftna industrija Srbije (NIS) prilagođava svoje poslovanje američkim sankcijama koje si stupile na snagu 9. oktobra, navodi se u današnjem saopštenju većinskog vlasnika NIS-a, ruske kompanije Gasprom njeft.
Rumunska vlada odobrila je dekret kojim se omogućava preuzimanje lokalnih resursa kompanija koje podležu međunarodnim sankcijama, među kojima je i ruski Lukoil.
Rat u Ukrajini – 1.380 dan. Ruske snage su jutros granatirale Dnjeprovski okrug Herson, ranivši tri osobe, izvestila je Hersonska regionalna vojna uprava (VU) na Telegramu, prenosi Ukrinform.
Rat u Ukrajini – 1.381 dan. Ruske snage su napale dva okruga u Dnjepropetrovskoj oblasti, ubivši dvanaestogodišnjeg dečaka i ranivši tri osobe, saopštio je Vladislav Hajvanenko, načelnik vojne uprave Dnjepropetrovske oblasti.
Mađarska je formalno odbacila izdavanje evroobveznica radi podrške Ukrajini, čime je EU ostala bez potencijalnog plana B u slučaju da ne pronađe način za korišćenje zamrznutih ruskih sredstava kako bi finansirala zajam od 165 milijardi evra za Kijev.
Rat u Ukrajini – 1.381 dan. Ruske snage su napale dva okruga u Dnjepropetrovskoj oblasti, ubivši dvanaestogodišnjeg dečaka i ranivši tri osobe, saopštio je Vladislav Hajvanenko, načelnik vojne uprave Dnjepropetrovske oblasti.
Mađarska je formalno odbacila izdavanje evroobveznica radi podrške Ukrajini, čime je EU ostala bez potencijalnog plana B u slučaju da ne pronađe način za korišćenje zamrznutih ruskih sredstava kako bi finansirala zajam od 165 milijardi evra za Kijev.
Pakistan i Avganistan sukobili su se večeras duž granice, a nema podataka o eventualno povređenima, saopštili su zvaničnici obe zemlje, usred pojačanih tenzija nakon neuspešnih mirovnih pregovora ranije ove sedmice.
Bivši šef britanske tajne obaveštajne službe MI6 Ričard Mur upozorava da Kremlj ne vodi rat zbog teritorije, već zbog ambicije da Ukrajinu pretvori u državu nalik Belorusiji – politički potčinjenu, kontrolisanu i lišenu suverenog odlučivanja.
Nikola je sleteo s balkona da čestita, buduća mlada kaže da ne bi imala ništa protiv da Nikola bude kum… Da li je ovo najromantičniji i najemotivniji trenutak sezone!?
Kako se u samo jednom danu život i svakodnevna rutina mogu promeniti? Kako se prioriteti sami od sebe preslože kada saznate da imate ne tako bezazlen zdravstveni problem
Grupa savetnika za vakcinaciju američkog ministra zdravlja Roberta F. Kenedija Mlađeg glasala je danas za uklanjanje opšte preporuke da sva novorođenčad u Sjedinjenim Američkim Državama prime vakcinu protiv hepatitisa B.
Svetom je odjeknula vest da porodica Brusa Vilisa nakon njegove smrti planira da donira njegov mozak u naučne svrhe, a stručnjak sada objašnava kakve je bolest frontotemporalna demencija i zašto je takav potez važan za medicinu.
Pacijenti koji su imali moždani udar, a koji ne mogu da stignu u bolnicu dovoljno brzo da bi bili kandidati za uobičajene terapije za razbijanje ugrušaka, uskoro bi mogli da dobiju drugu opciju.
The ICC has issued arrest warrants for Russian President Vladimir Putin and five other individuals over their alleged involvement in war crimes in Ukraine.
The Navy of Iran’s Islamic Revolutionary Guard Corps fired ballistic and cruise missiles at simulated targets in the Persian Gulf during two days of military drills aimed at deterring foreign threats.
Former CIA agent John Kiriakou has revealed which countries he currently considers the most dangerous in the world, recalling trips that ended in tragedy.
American basketball player Wade Baldwin spoke about the wave of coaching changes in elite European basketball, including the resignations of Željko Obradović and Ettore Messina, as well as the dismissal of Igor Kokoškov.
Ekstremni luksuz izgleda da prkosi svim svetskim krizama - Bugatti je već rasprodao sve planirane primerke Tourbillon modela vrednog čak 3,8 miliona evra.
Dvotaktni motori pružaju znatno veću specifičnu snagu od četvorotaktnih, a uz to su lakši i mnogo jednostavniji. Zbog svega ovoga, General Motors planira da ih vrati u život.
Komentari 10
Pogledaj komentare