Mesi je čarobnjak, a Barsa u četvrtfinalu VIDEO

Fudbaleri Barselone poslednji su učesnici četvrtfinala Lige šampiona, pošto su u revanšu protiv Napolija slavili trijumf rezultatom 3:1 (3:1).

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti utakmicu osmine finala Lige šampiona između Barselone i Napolija.
Kraj!
NIje bilo šanse za Napoli i Barsa je zasluženo na završnom turniru u Lisabonu!
88' Sve je manje vremena za Napoli
Pokušavaju Italijani iz svih pozicija, ali ne ide.

Barsa je na korak od trijumfa.
81' Milik postiže gol, ali iz ofsajda
Skočio je Gatuzo na klupi, ali uzalud.

Poljak je zaista bio u nedozvoljenoj poziciji.
78' Manolas traži penal
Bilo je povlačenja sa obe strane, ali Čakir nije želeo da gleda snimak.
71' Sjajna prilika za Lozana
Meksikanac je u prvom kontaktu sa loptom mogao da postigne gol, ali je centaršut Insinjea poslao preko gola.
67' Mirniji deo utakmice
Barselona je spustila gas i igra se baš onako kako njoj odgovara.
59' Ter Štegen pod pritiskom
Nižu se korneri Napolija.
53' Šansa za Insinjea
Da je viši nekoliko centinetara moglo je da bude ozbiljnih problema za Ter Štegena.

Ovako, nemački golman je lako intervenisao.
50' Ponovo je Napoli bolje otvorio poluvreme
Tim Đenara Gatuza je ofanzivno krenuo i za sada preti centaršutevima.

Kulibali je imao dobar pokušaj.

Photo by David Ramos/Getty Images

Počelo je drugo poluvreme!

Kraj prvog poluvremena!
Vrlo uzbudljiv finiš prvih 45 minuta na "Kamp Nou" stadionu.

Videli smo četiri gola, ali je tri postigla Barselona, koja je znatno bliža plasmanu u četvrtfinale.

Napoliju su potrebna još dva pogotka.
45+7' Nova šansa za Napoli!
U sedmom minutu nadoknade bila je gužva ispred gola Ter Štegena, ali nije pao gol.
Insinje za nadu Napolija
45+5' GOOOOL!
Lorenco Insinje je postigao gol iz jedanaesterca.

Nada Napolija i dalje postoji.
45+3' Evo penala za Napoli!
Rakitić je startovao nad Mertensu i sudija Čakir je odmah reagovao.

Bez gledanja VAR-a je pokazao na "belu tačku".
Da li je Suares rešio pitanje četvrtfinaliste?
45+1' GOOOOOL!
Luis Suares je sigurno izveo najstrožu kaznu.

Sada je to velikih 3:0.
44' Penal za Barsu!
Turski sudija je procenio da je Mesi prvi došao do lopte, žrtvovao sopstvenu nogu i dobio penal.
40' Uff...
Potencijalno teška povreda Lea Mesija.

Došao je prvi do lopte ispred Kalidua Kulibalija i on da je iz sve snage šutnuo po nozi.

Ti bi mogao da bude penal!
Procenite sami da li je odluka Čunejta Čakira opravdana
33' Mesiju poništen gol
Argentinac je postigao novi gol i proslavio ga, a onda se javio VAR.

Poseban ugao kamere je pokazao da je Mesi u prijemu grudima malo loptu zakačio rukom i zbog toga je pogodak poništen.
Mesi u svom stilu!
23' GOOOOOL!
Fantastičan potez Mesija!

Bio je u slalomu, prošao nekoliko čuvara, zapeo, vratio se po loptu, namestio se i sjajno pogodio mrežu.
20' Barsa uspostavila potpunu kontrolu
Posle uvodnih par hrabrih pokušaja Napolija, Barselona je preuzela posed i počela da radi ono što najbolje ume.
Kulibali je tražio prekršaj, ali utisak je da je prelako pao
10' GOOOOOL!
Barselona je povela golom Lenglea!

Sjajan skok posle kornera sa leve strane, nadvisio je sve u kaznenom prostoru i efektno pogodio gol Ospine.
8' Napoli konkretniji
Još jedan odličan napad gostiju iz Napulja.

Definitivno su ušli odlučnije u ovaj revanš.