Kup Italije, 1/2 finale: Juventus - Inter 1:1 (0:0)

Fudbaleri Juventusa i Intera odigrali su nerešeno, 1:1 (0:0) u prvom meču polufinala Kupa Italije.

Dobro nam došli!
Pratićemo prvi susret polufinala Kupa Italije između Juventusa i Intera.

Čuveni Derbi Italije, susret koji uvek privlači ogromnu pažnju.

Budite uz nas.
Gol Lukakua
Kraj meča!
Umalo velika tuča na kraju susreta, sve se nekako primirilo, ratoborni su bili Handanović i Kvadrado.

Gotovo je, 1:1. Velika drama u finišu, Inter se izvukao u poslednji čas, odluka o finalisti pada 26. aprila u Milanu.
90+6' Lukaku isključen!
Neverovatna situacija!

Samo što je dao gol, posle gužve u kojoj su učestvovali igrači oba tima, Lukaku je dobio drugi žuti karton, automatski i crveni!
90+5 Gooool!
Lukaku je pretvorio penal u gol!
90+3' Penal za Inter!
Masa je pokazao da je to penal za Inter!

Bremer je igrao rukom!
Još tri minuta
Toliko je sudija Davide Masa produžio utakmicu.
90' Lukaku izblokiran!
Dobra akcija Intera, šutirao je Lukaku sa desetak metara, ali je izblokiran!
88' Inter navaljuje, ali...
Ima li vremena za goste da urade nešto više?

Primili su gol pred kraj, pokušavaju sada svim silama da dođu do prilike za izjednačenje.
Gol Kvadrada
83' Gooooool!
Vodi Juventus!

Lopta je ubačena sa leve strane, na suprotnoj strani kaznenog prostora prihvatii ju je Huan Kvadrado, krenuo s njom korak dva i snažnim udarcem je poslao u mrežu!
81' Nove izmene u Interu
Izašli su Danilo D'Ambrosio i Marselo Brozović u ekipi Intera, a ušli Denzel Damfris i Kristijan Aslani.
80' Žuti za Lukakua
Žestok start Lukakua na Gatija, Belgijanac je dobio žuti karton.

Dobro je prošao!
78' Šansa za Milika!
Kostić je centrirao, Kvadrado šutirao sa 16 metara, a Milik je skrenuo loptu...

Ona za nekih desetak centimetara odlazi kraj desne stative gola Intera!

Kakva prilika za Juventus!
74' Izašao Vlahović
Kraj susreta za Dušana Vlahovića, umesto njega, Alegri je na teren uveo Arkadijuša Milika.
68' Dve izmene i u Interu
Odgovor Simonea Inzagija, dupla izmena.

Izašli su Edin Džeko i Dimarko, a ušli Lukaku i Gosens.
68' Novi nalet Intera
Dobar napad Intera, završen je udarcem Brozovića da distance, sa nekih 25 metara. Lopta odlazi preko gola.
65' Izmene u Juventusu
Izašli su Di Marija i Fađoli, a u igri su Kjeza i Mireti.
64' Prilika za Mkhitarijana!
Odličan pokušaj Henrika Mkhitarijana, udarac sa nekih 12 metara iskosa sa leve strane, za nekih pola metra kraj leve stative gola Juventusa.

59' Vlahović okružen, promašaj Kostića
Dobar nalet Juventusa!

Vlahović je u petercu bio okružen igračima Intera, nije mogao da zahvati loptu, posle odbitka, usledio je udarac Kostića sa 20 metara, lopta je otišla preko gola!
54' Kvadrado čisti!
Smušena reakcija odbrane Juventusa, umalo da Inter dođe do prilike, ali Kvadrado je izbacio loptu sa tri metra u poslednji čas.
52' Lautaro se poigrao
Nekoliko sjajnih driblinga Lautara Martinesa u kaznenom prostoru Juventusa, na kraju je izgubio loptu.
47' Vlahović, zamalo!
Evo šanse za Dušana Vlahovića!

Centaršut sa desne strane, zaplivao je Vlahović kroz vazduh, malo previsoka lopta, iz teške situacije zahvatio je loptu glavom sa linije peterca, za malo je bio neprecizan.
46' Počelo je drugo poluvreme
Nema promene u ekipama, krenulo je drugo poluvreme na Alijanc stadionu.
Poluvreme, nema golova
Završeno je prvih 45 minuta na susretu u Torinu.

Di Marija je imao priliku za Juventus, Brozović i Dimarko za Inter, ali nema golova.

Sadržajan meč, sa dosta ritma, očekujemo više uzbuđenja u nastavku.
45+1' Bremer izblokirao Dimarka
Velika prilika za Inter!

Dimarko se našao na desetak metara aod gola, šutirao je, ali je uklizao Bremer i izblokirao ga u poslednji čas.

Posle kornera, skočio je D'Ambrosio, ali je za malo bio neprecizan.
41' Žuti za Brozovića
Aćerbi je nedozvoljeno startovao na Vlahovića, malo je nedostajalo da zaradi žuti karton.

Zato jeste Marselo Brozović, zbog prigovora.
37' Vlahović, glavom....
Prvi pravi pokušaj Dušana Vlahovića ove večeri.

Posle centaršuta sa desne strane, skočio je, zahvatio loptu glavom, ali je Handanović bez problema uhvatio loptu.
33' Perin brani sjajno!
Prva velika šansa za Inter!

Udarac Brozovića sa 16 metara, po sredini gola, na mestu je bio golman Perin!

Odlična odbrana.
30' Dobra kontra Intera
Di Marko je bio u prilici da uposli Darmijana, učinio je to posle brze kontre, ali je lopta bila previsoka i prebrza za Darmijana da bi je bolje zahvatio.

Šutirao je sa desetak metara iskosa sa desne strane, ali pored gola Juventusa.

24' Pokušaj Džeka
Edin Džeko je probao sa 17 metara, nisko, po zemlji, ali nema problema za Perina.
22' Bastoni spašava
Odlično ubačena lopta iz ugla, Bastoni je uspeo da je izbije u korner, bilo je opasno po gol Intera.

Inicijativa Juventusa u poslednjih nekoliko minuta.

Imaće i treći korner.
21' Vlahović miran
Nije imao mnogo dodira sa loptom od početka Dušan Vlahović, ali je sada izborio korner.
18' Perin na mestu
Slobodan udarac za Inter na nekih 20 metara od gola.

Pokušao je Dimarko, prebacio je živi zid, ali je Perin bio na mestu i uhvatio loptu.
9' Dobar ritam
U jakom ritmu je počeo meč, verujemo da tek slede prava uzbuđenja.
4' Udarac Di Marije
Prvi pokušaj Juventusa, udarac Anhela di Marije sa ivice kaznenog prostora, za malo je bio neprecizan.
Meč je počeo!
Sve je spremno za početak
Kostićev gol iz prošlog susreta
Može li Kostić opet da zablista?
Dva tima igrali su 19. marta, u meču Serije A.

Neposredno pred reprezentativnu pauzu, a Kostić se posebno istakao.

Tada je presudio pobednika.
Vlahović i Kostić na terenu
Dakle trener Juventusa, Masimilijano Alegri poverio je Dušanu Vlahoviću mesto u špicu napada.

I drugi reprezentativac Srbije u timu Juventusa, Filip Kostić, počinje meč od početka.