Sreda, 17.01.2007.

19:18

Ljajić: Do Mladića još teže

Nova mreža pomagača Ratka Mladića je daleko manja i efikasnija, pa joj je teže ući u trag, kaže Rasim Ljajić.

Izvor: B92

Default images

Ljajić, koji je predsednik Nacionalnog saveta za saradnju sa Haškim tribunalom, rekao je beogradskim medijima da je poslednja akcija u hvatanju Mladića izvedena u decembru, kada je dobijena dojava da se on skriva u jednoj instituciji.

"Akcija je brzo organizovana, ali se na kraju ispostavilo da je neki radnik prijavio svog šefa koji mu je dao otkaz", objasnio je Ljajić.

Haški begunac Ratko Mladić najveća je prepreka za nastavak pregovora Srbije sa Evropskom unijom o pridruživanju, a zbog toga što ga Srbija još nije uhapsila i izručila Haškom tribunalu su ti pregovori i prekinuti.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: