Četvrtak, 27.11.2014.

18:54

Šešelj: Moraće silom da me odvedu

Šešelj: Moraće silom da me odvedu

Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je da je veoma ponosan na deklaraciju koju je o njemu usvojio Hrvatski sabor, a još ponosniji što Evropski parlament usvaja rezoluciju koja se tiče njega. On je dodao i da će u Hag otići samo silom.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 9

Pogledaj komentare

9 Komentari

Možda vas zanima

Svet

"Iran je u haosu, svi lideri su mrtvi"

Američki predsednik Donald Tramp ponovo je zapretio Iranu rekavši da će "uraditi šta mora" ako se ne budu pridržavali sporazuma sa Vašingtonom, javio je Rojters.

22:37

22.6.2026.

2 d

Podeli: