Aktuelno 1

04.07.2025.

13:21

Trampova saradnica stradala u saobraćajnoj nesreći

Sofija Hačins (29), aktivistkinja i bivša saradnica Donalda Trampa poginula je u saobraćajnoj nesreći u u Malibuu.

Izvor: b92.net/New York Post

Trampova saradnica stradala u saobraćajnoj nesreći
Xavier Collin/Image Press Agency / The Mega Agency / Profimedia

Podeli:

Dugogodišnja prijateljica Kejtlin Džener, bivša saradnica Donalda Trampa u kampanji i aktivistkinja, Sofija Hačins izgubila je život u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila upravo blizu Kejtline kuće, zvezde rijalitija "Keeping Up", u Malibuu, preneo je NY post.

Sofija (29) je vozila kvad blizu kuće Kejtlin Džener kada je udarila u automobil koji je bio u pokretu. Ona je na mestuo ostala mrtva, a niko drugi nije povređen u ovoj nesreći.

Nije poznato gde je bila Džener u trenutku nesreće, piše NYT.

Hačins je na svom Instagram profilu držala fotografiju sa predsednikom SAD Donaldom Trampom sa kojim je ranije sarađivala, a možete je videti ovde.

Džener i Hačins, koja je takođe promenila pol, upoznale su se 2015, nakon što je Džener objavila da menja pol. Sofija se pojavila u nekoliko epizoda njene emisije u kojima se govorilo upravo o transrodnosti i životu nakon promene pola.

Trampova saradnica stradala u saobraćajnoj nesreći
EPA-EFE/NINA PROMMER

Podeli:

1 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: