Aktuelno 7

06.06.2025.

20:06

Legendarni glumac pratio meč Novaka Đokovića VIDEO

Edi Redmejn, sin Dejvida Bekama, Romeo, Dastin Hofman i druge slavne ličnosti pratile su meč Novaka Đokovića protiv SInera.

Izvor: B92.net

Legendarni glumac pratio meč Novaka Đokovića VIDEO
ZUMAPRESS.com / MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Podeli:

Jedan od velikih fanova srpskog  tenisera i Novaka Ðokovića je i legendarni glumac Dastin Hofman.

 

U jednom trenutku Hofman je podigao ruke da pokaže šta je Nole trebalo da uradi i uzviknuo je: "Veoma korisno, siguran sam".

Na ove njegove reči, supruga Liza, s kojom je u braku od 1980. godine se nasmejala, a oskarovac je nastavio netremice da gleda meč.

Inače, Hofman je veliki ljubitelj tenisa.

Osim "Kišnog čoveka" u publici je primećen i bivši državni sekretar SAD Džon Keri.

 

 

 

Podeli:

7 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

15 h

Podeli: