Naime, odluka o izbacivanju punjača važi samo za kinesko tržište, a i tamo će kupci imati dve opcije: Da dobiju telefon bez punjača u kutiji, ili da uz telefon dobiju i punjač od 55W, besplatno.
"Trenutno su dve opcije u vezi sa punjačem u pakovanju najavljene za Kinu. Za globalno tržište ćemo videti, ali još ne možemo da otkrivamo informacije", objasnili su za B92.net iz globalnog sedišta kompanije Xiaomi.
Xiaomi je, inače, u poslednjih nekoliko godina napravio pravi mali "bum" u Srbiji, pa je tim više ova informacija od velikog značaja za sve ljubitelje telefona.
Razume se, kada bude nekih novih informacija, prvo ćete ih saznati upravo ovde - pozivamo vas, zato, da pratite i dalje Tehnopolis i B92.net.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 24
Pogledaj komentare