Na Instagramu sada možete odjednom da objavite 10 fotografija

Pre skoro dve godine, Instagram je u svoju aplikaciju uveo vrlo korisnu funkciju, mogućnost objave više fotografija odjednom, omogućavajući pratiocima da ih pregledaju u vidu kolaža.

Izvor: Radiosarajevo.ba
Podeli
Foto: Screenshot
Foto: Screenshot

Instagram je iz nekog razloga fotokolaž ograničio samo na svoje oglašivače, ali ova funkcija sada je konačno dostupna svim korisnicima.

"Više ne morate da izaberete jedinstvenu najbolju fotografiju ili video-snimak koji želite da objavite. Sada možete da kombinujete i do 10 fotografija i video-snimaka u jednom postu i pregledate ih sve zajedno", saopštila je kompanija u postu na svom blogu, a prenosi portal Ubergizmo.

Da biste napravili kolaž, kliknite na novu “photo stack” ikonu i odaberite fotografije i video-snimke koje želite da uključite. Možete da menjate redosled poruka, menjate fotografije i video-snimke pojedinačno ili kao grupu, ali dozvoljen je samo jedan zajednički natpis i oznaka lokacije za ceo post.

Kompanija je saopštila da će opcija u narednih nekoliko nedelja biti dostupna svim korisnicima na Androidu i iOS-u.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.