Bajern opet razočarao

Bajern Minhen ni u trećoj utakmici od nastavka sezone u Bundesligi nije uspeo da ostvari trijumf.

Izvor: SS

Subota, 28.01.2023.

20:28

EPA-EFE/RONALD WITTEK

U 18. kolu na "Alijanc arenu" došao je Ajntraht, ali je u Frankfurt odneo bod što je treći remi Bavaraca u 2023. godini.

Ajntraht se od starta opredelio za defanzivu, ali je pretio iz kontranapada.

Ipak, u 34. minutu je pukla odbrana po desnoj strani, a Tomas Miler je proigrao Liroja Sanea za vođstvo domaćih.

Bajern je ponovo poveo, ali opet nije uspeo da privede meč kraju, a Jan Zomer opet je primio gol.

Ovog puta, u 69. minutu je Kolo Muani postigao veoma lep gol kojim je doneo izjednačenje.

Francuz je sa Kamadom izveo polukontru, a onda je efektnim driblingom i rezantnim udarcem u dalji ugao postavio konačnih 1:1.

Bajern je i dalje prvi, sa 37 bodova, samo jednim više od Union Berlina, dva više od Lajpciga, a tri u odnosu na Frajburg.