Futsaleri Brazila se revanširali Srbiji za poraz u Nišu

Futsal selekcija Brazila savladala je Srbiju sa 5:1 (2:1) u prijateljskoj utakmici u beogradskoj Areni.

Petak, 12.04.2019.

21:10

Brazilci, inače petostruki prvaci sveta su se na ovaj način revanširali Srbiji za poraz u Nišu 3:0. Ove dve utakmice odigrane su u sklopu priprema za oktobar i start kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Gol za Srbiju u Beogradskoj areni postigao je Stefan Rakić iz penala u 17. minutu.

Dvostruki strelac u ekipi Brazila bio je Gadeija, u četvrtom i 40. minutu, a golove su postigli i Danijel u šestom minutu, Fernando u 25. i Rato u 39. minutu.

Futsal reprezentacija Srbije igraće protiv Azerbejdžana 15. aprila u Zrenjaninu, a dan kasnije u Požarevcu.