Petak, 29.11.2019.
13:00
Svetsko prvenstvo u rukometu: Svi rezultati i tabele
Svetsko prvenstvo u rukometu za dame održava se u Japanu od 30. novembra do 15. decembra.
Izvor: B92
Reprezentacija Srbije, predvođena Ljubomirom Obradovićem, igra u grupi A sa selekcijama Holandije, Norveške, Slovenije, Angole i Kube.
Plasman u drugu fazu obezbediće tri najbolje reprezentacije, koje će se ukrstiti sa drugom grupom, u našem slučaju s grupom B.
U drugoj fazi učestvovaće dvanaest reprezentacije koje će biti podeljene u dve grupe sa po šest timova, a samo po najbolje dve plasiraće se u polufinale.
U ovoj vesti možete da pratite sve rezultate i tabele Svetskog prvenstva.
Razigravanje:
Finale: Španija – Holandija 29:30
Za 3. mesto: Rusija – Norveška 33:28
Za 5. mesto: Srbija – Crna Gora 26:28
Za 7. mesto: Nemačka – Švedska 24:35
Za 13. mesto: Francuska – Mađarska 26:21
Za 15. mesto: Angola – Argentina 30:27
Za 17. mesto: Brazil – Senegal 22:18
Za 19. mesto: Slovenija – DR Kongo 29:27
Za 21. mesto: Kuba – Kazahstan 33:31
Za 23. mesto: Australija – Kina 15:33
Grupa 1
8. decembar:
Srbija – J. Koreja 36:33
Holandija – Nemačka 23:25
Norveška – Danska 22:19
9. decembar:
Srbija – Nemačka 29:28
Danska – Holandija 27:24
Južna Koreja – Norveška 25:36
11. decembar:
Holandija – Južna Koreja 40:33
Srbija – Danska 26:26
Nemačka – Norveška 29:32
Grupa 2
8. decembar:
Rumunija – Rusija 18:27
Crna Gora – Japan 30:26
Španija – Švedska 28:28
10. decembar:
Rusija – Crna Gora 35:28
Japan – Španija 31:33
Švedska – Rumunija 34:22
11. decembar:
Španija – Rusija 26:36
Rumunija – Japan 20:37
Crna Gora – Švedska 26:23
Grupa A:
30.novembar:
Srbija – Angola 32:25
Holandija – Slovenija 26:32
Norveška – Kuba 47:16
2.decembar:
Kuba – Srbija 27:46
Angola – Holandija 28:35
Slovenija – Norveška 20:36
3. decembar:
Holandija – Kuba 51:23
Slovenija – Angola 24:33
Norveška – Srbija 28:25
5. decembar:
Kuba – Slovenija 26:39
Srbija – Holandija 23:36
Norveška – Angola 30:24
6. decembar:
Srbija – Slovenija 29:27
Angola – Kuba 40:30
Holandija – Norveška 30:28
Grupa B:
30. novembar:
Nemačka – Brazil 30:24
Francuska – Južna Koreja 27:29
Danska – Australija 37:12
1. decembar:
Brazil – Francuska19:19
Australija – Nemačka 8:34
Južna Koreja – Danska 26:26
3. decembar:
Južna Koreja – Brazil 33:27
Francuska – Australija 46:7
Danska – Nemačka 25:26
4. decembar:
Australija – Južna Koreja 17:34
Nemačka – Francuska 25:27
Danska – Brazil 24:18
6. decembar:
Brazil – Australija 31:9
Nemačka – Južna Koreja 27:27
Francuska – Danska 18:20
Grupa C:
30. novembar:
Crna Gora – Senegal 29:25
Mađarska – Kazahstan 39:15
Rumunija – Španija 16:31
1. decembar:
Kazahstan – Crna Gora 21:30
Senegal – Rumunija 24:29
Španija – Mađarska 29:25
3. decembar:
Mađarska – Crna Gora 24:25
Španija – Sengal 29:20
Rumunija – Kazahstan 22:20
4. decembar:
Crna Gora – Rumunija 27:26
Kazahstan – Španija 16:43
Mađarska – Senegal 30:20
6.decembar:
Senegal – Kazahstan 30:20
Crna Gora – Španija 26:27
Rumunija – Mađarska 28:27
Grupa D:
30. novembar:
Japan – Argentina 24:20
Rusija – Kina 26:11
Švedska – DR Kongo 26:16
2. decembar:
Argentina – Rusija 22:35
DR Kongo – Japan 16:28
Kina – Švedska 19:32
3. decembar:
Rusija – DR Kongo 34:13
Kina – Argentina 28:34
Švedska – Japan 34:26
5. decembar:
DR Kongo – Kina 25:24
Japan – Rusija 23:33
Švedska – Argentina 30:23
6. decembar:
Japan – Kina 35:18
Argentina – DR Kongo 25:16
Rusija – Švedska 30:22
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 1
Pogledaj komentare