Partizan - Radnički Niš 0:1 (0:1)

Fudbaleri Partizana odigrali su sa Radničkim iz Niša meč vanrednog 25. kola, a gosti su golom Huskića došli do prednosti u 41. minuta utakmice.

Haskić 41
  PAR   RDN
  0   1
KRAJ - Radnički savladao Partizan
Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Partizan golom Haskića u 41. minutu utakmice
92' Žuti karton za Valijentea
91' Novi korner Partizana, navijači viču "Uprava napolje"
90' Haskić izlazi iz igre, Nikodijević ga menja
89' Stevanović menja Kosovića
86' Druga izmena u Radničkom
Ranđelović ide na klupu, zameniće ga Petrović

83' Loša egzekucija Nikolića, lopta za Radnički
Imali su crno-beli opasan napad iz kontre, ali je Nikolić veoma loše centrirao i praktično poklonio loptu Radničkom
80' Ristiću žuti karton zbog odugovlačenja
79' Rikardo zapretio iz daljine
Solidan pokušaj Rikarda sa preko 20 metara, lopta ipak ide preko prečke
77' Drinčić ostao na zemlji
Nikola Drinčić je nehotično udaren u lice od strane mladog Pavlovića, a lekarska ekipa je morala da mu ukaže pomoć
75' Prva izmena Radničkog
Kojašević napušta igru, menja ga Riota Noma

72' Velika šansa Partizana, Radnički ponovo pravovremeno reaguje
Rikardo je uputio centaršut u peterac Radničkog, međutim njihovi štoperi otklanjaju opasnost
72' Georgijević menja Đerleka
71' Pavlović zaustavio kontru Radničkog
Faulom na sredini terena je mladi Pavlović zaustavio potencijalno opasan napad gostiju
69' Kosović uposlio Miletića, ipak je dosuđen ofsajd
66' Slobodan udarac za Partizan
Slobodan udarac za ekipu Partizana je bio na oko 27 metara udaljenosti, a izveo ga je Danilo Pantić, šut je ipak otišao malo preko prečke
65' Partizan iznudio i šesti korner
Nakon pokušaja centaršuta Miletića, lopta je završila pored gola i dosuđen je novi korner za crno-bele
65' Kontra Radničkog nakon greške Nikolića
Nikolić je izgubio loptu u šesnaestercu Radničkog, pa je Radnički imao kontra napad, ali je lopta završila u rukama golmana Stojkovića
61' Stativu pogađa Rikardo
Preko desnog boka napada Partizan, Rikardo je pobegao odbrani Radničkog, šutirao glavom, ali je pogodio stativu
57' Svi igrači Partizana nalaze se na polovini Radničkog
Pokušali su fudbaleri Partizana da težište igre potpuno prebace na stranu Radničkog, ali su gosti očigledno pripremljeni za ovakve situacije

55' Partizan konstantno napada, ali bez većeg uspeha
Nižu se opasne akcije Partizana, ali svaki njihov pokušaj odbrana Radnièkog uspešno otklanja
54' Centaršut Rikarda, brani se Radnički
Rikardo je sa leve strane ubacio loptu u kazneni prostor Radnièkog, ali nije to bilo previše opasno
51' Rikardov šut brani Ristić
Opasan napad Partizana u režiji Rikarda, ali se Ristiæ odlièno postavio i odbranio njegov udarac, u nastavku akcije,Partizan nije najbolje šutirao pa je Ristiæ uhvatio loptu bez vežih problema
47' Korner za Partizan
Partizan je ponovo zapretio nakon udarca iz ugla, ali je Nikoliæev udarac glavom bio neprecizan
47' Žuti karton za Pavlovića
46' Izmena u Partizanu
Zoran Mirkoviæ doneo je odluku da Zoran Tošiæ izaðe iz igre na poluvremenu, a umesto njega je na teren ušao Danilo Pantiæ
45' POLUVREME. Radnički vodi golom Haskića
Ne baš preterano sadržajno poluvreme u Humskoj, nakon kog Radnički ima minimalnu prednost
45' Odbranio se Radnički nakon kornera
Imao je Partizan dve šanse nakon kornera, a Šćekić je tražio jedanaesterac, međutim dobili su samo korner
44' Opasan udarac Đerleka, samo korner na kraju
Vezni fudbaler Partizana, Armin Đerlek, šutirao je iz daljine, ali je Ristić odbranio taj šut
41' Radnički vodi rezultatom 1:0 nakon pogotka Haskića
Tekla je akcija Radničkog sa leve strane, Pavlović je slabo reagovao i Haskić se sjajno snašao i postigao 17. gol ove sezone u Superligi Srbije
41' Goooool! Radnički vodi
39' Sudar Miletića i Ranđelovića
Nakon jednog vazdušnog duela između Ranđelovića i Miletića, oba fudbalera su završila na zemlji
38' Kontra Radničkog
Opasan napad je imao Radnički nakon što je Rikardo izgubio loptu, ali je Huskićev završni pas bio neprecizan
36' Još jedan promašaj Radničkog
Kojaševićev udarac ka golu Stojkovića odlazi daleko pored desne stative
34' Korner Radničkog izvodi Drinčić, rezultat nepromenjen
Pokušao je Nikola Drinčić da dobrim centaršutem stvori šansu svojoj ekipi, ali je Partizan ponovo reagovao, ali je Ranđelovićev šut išao preko gola
33' Najopasniji napad Radničkog u dosadašnjem delu meča
Dobar napad Radničkog je tekao po desnoj strani, ali je udarac Haskića bio izblokiran pa je Radnički dobio i treći korner na susretu
31' Novi promašaj Nikolića
Ponovo se Nemanja Nikolić našao u šansi, ali je ponovo bio neprecizan. Golman Radničkog Ristić bio je ljut na svoje saigrače zbog slabe reakcije u ovom napadu
29' Kontra Partizana, ostaje 0:0
Nemanja Nikolić je glavom pokušao da dovede Partizan u vođstvo, ali je njegov udarac otišao preko gola
24' Ranđelović šutira iz daljine, bezopasno po Stojkovića
Nakon udarca Ranđelovića sa preko 20 metara, lopta je otišla daleko od leve stative bez potrebe da Partizanov golman reaguje
21' Drugi korner za Radnički
Nakon centaršuta Grbića, Nemanja Miletić je izbio loptu u korner. Drinčić je oštro centrirao, ali se Partizan odbranio
19' Ponovo preti Partizan, lopta ide pored gola
Levi bek Partizana, Nemanja Miletić, uputio je udarac prema golu Ristića, ali je lopta otišla pored desne stative
18' Opasan napad Partizana, Nikolić u ofsajdu
Pokušali su fudbaleri Partizana da po sredini naprave akciju i postignu prvi gol, ali je Nikolić uhvaćen u ofsajd poziciji
15' Drugi korner za domaći tim
Partizan je iznudio i drugi korner, ali je odbrana Radničkog "očistila" opasnu situaciju
14' Radnički napada po levom boku, ali reaguje Miletić
10' Nova šansa Partizana, lopta u rukama Ristića
Pokušao je Partizan posle centaršuta Miletića da postigne prvi pogodak, ali centaršut nije bio najbolji, pa je golman Radničkog lako uhvatio loptu
7' Korner za Radnički
Radnički je iz kornera pokušao da ugrozi gol Vladimira Stojkovića, ali je odbrana Partizana pravovremeno reagovala
5' Kontru Partizana zaustavlja Drinčić
Nekadašnji fudbaler Partizana, Nikola Drinčić, faulirao je Zorana Tošića na sredini terena i tako zaustavio potencijalno opasan napad Partizana
3' Šansa za Partizan, samo korner
Partizan je došao do šesnaesterca Radničkog, ali je Nikolić dva puta bio izblokiran i crno-beli su dobili korner
1' Počela je utakmica