1:1 – Ejbraham šalje Lorisa u drugu stranu i pogađa.
2:1 – Lamela bez problema donosi prednost Sparsima.
3:3 – Žoržinjo lagano šalje loptu u mrežu.
4:4 – Emerson pogađa.
5:4 – Siguran i Kejn.
5:4 – PROMAŠAJ MAUNTA.
PENALI!
90' Bližimo se penalima
Još tri minuta igre.
83' GOL! Lamela za 1:1!
Reguilon je poslao dobru loptu u kazneni, ona je došla do Lamele kojem nije bilo teško da savlada Mendija.
81' Lepo se snašao Kejn, ali...
Kejn je fintom lepo prevario čuvara, potom je uputio udarac koji je završio preko gola.

Photo by Matt Dunham - Pool/Getty Images
76' Velika šansa za Hadson-Odoija
Krilni napadač Čelsija imao je odličnu šansu koju je odlučio sam da završi šutiravši preko gola. Nudio se Ejbraham, ali je Hadson-Odoi bio sebičan.
73' Prilika za Vernera
Nemac je dobio dobru loptu u kaznenom prostoru. Malo je oklevao, ali je šutirao i to u gol. Loris je bio na mestu i odbranio.
71' Nova šansa za Reguilona
Orije je poslao odličan centaršut, a novi fudbaler Totenhema nije uspeo dobro da zahvati loptu glavom.
69' Mendi nesiguran
Nije dobro reagovao golman Čelsija, međutim na njegovu sreću Totenhem to nije uspeo da iskoristi. Na kraju lopta pada pravo njemu u ruke.
Murinjo pruža podršku igračima

Photo by Neil Hall - Pool/2020 Getty Images
63' Murinjo pravi izmenu
Fernandeša menja Hojbjerg.
58' Prvi pokušaj Čelsija u drugom poluvremenu
Aspilikueta je šutirao preko prečke.
Odlična odbrana Mendija iz 50. minuta
52' Slaba reakcija Orijea
Totenhem je mnogo bolji na startu drugog poluvremena. Bergvajn je poslao lošu loptu ka Ndombeleu, ona je potom završila kod Orijea koji je šutirao levom nogom pored stative.
50' Fenomenalna odbrana Mendija
Odličan napad Sparsa. Lopta je stigla do Reguilona koji je snažno šutirao, a Mendi je bio na mestu i odbranio šut.
49' Loš šut Bergvajna
Holanđanin je šutirao snažno preko prečke.
48' Solidan napad Čelsija
Orije je poslao loptu ka Sisoku, ona je bila nešto jača i ofanzivni vezni nije uspeo dobro da centrira. Obećavao je napad, ali na kraju igrači Totenhema nisu uspeli da stvore šansu.
46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad imaju igrači Čelsija.
Kraj prvog poluvremena
45' Bližimo se kraju prvog poluvremena
Još dva minuta u prvom poluvremenu.

Totenhem je bezopasan, a Čelsi rutinski kontroliše utakmicu.
35' Sjajan potez Lamele
Argentinac je lepo odigrao u kaznenom prostoru, potom je uputio udarac koji je Mendi odbranio. Dobra šansa za Totenhem.

30' Sparsi nešto aktivniji
Posle primljenog gola, ekipa Žozea Murinja igra nešto agresivnije.
23' Prva prilika za Totenhem
Oklevao je Fernandeš i odbrana Čelsija uspela je da reaguje. Mogao je bolje vezni fudbaler "pevaca".
Sjajni Verner
19' GOL! Prvenac Vernera!
Greška Reguilona i Čelsi to koristi.

Aspilikueta je pronašao Nemca koji je snažnim udarcem savladao Lorisa.
17' Igra se na polovini Totenhema
Ekipa Žozea Murinja čeka kontranapade. Čelsi pokušava dugim loptama preko Žirua, ali bezuspešno.
12' Spor početak utakmice
Čelsi za sada ima mnogo više loptu u nogama, ali ne uspevaju da dođu do šanse.

(Photo by Matt Dunham - Pool/Getty Images)
6' Mirno na startu
U uvodnim minutima nismo videli šanse na obe strane.
1' Počela je utakmica