Liga Evrope: Totenhem – Dinamo 2:0

Fudbaleri Totenhema su lako pobedili Dinamo Zagreb 2:0, dok je Arsenal sa 3:1 bio bolji od Olimpijakosa.

Umalo treći gol Totenhema
Geret Bejl je imao veliku priliku u 93. minutu, pobegao je odbrani Dinama i bio potom neprecizan
Kraj na meču Granada Molde
Španski tim je slavio sa 2:0
Gooooool
Mohamed Elneni je faktički krunisao pobedu Arsenala
83' Umalo i treći gol Totenhema
Posle kornera je pretio Kejn i odmah nakon ovoga odlazi na klupu. Murinjo odmara najboljeg strelca
80' Goooooooooooool
Arsenal opet vodi, Garbiel
74' Gooooooooool
Roma vodi 3:0 protiv Šahtjora, strelac je Mančini
76' Gooooooooool
Soldado je kaznio Molde koji igra sa čovekom manje i povisio na 2:0
71' Goooooooooool
Roma vodi 2:0, Stefan El Šaravi!
Crveni karton za Molde
Granada nastavlja sa igračem više
69' Goooooooooool
Drugi gol Harija Kejna!
59' Totenhem zaspao, Petković promašio
Stigla je opasna kontra Dinamo Zagreba, ali je Petković jako loše šutirao i bio je to veliki promašaj hrvatskog tima
58' Gooooooooool
Olimpijakos izjednačio preko El Arabija
53' Propala velika šansa
Totenhem je sada mogao lako do 2:0, Kejn je centrirao ka Sonu, ovaj vratio loptu u peterac, ali je tamo odbrambeni zid Dinama odreagovao u pravom momentu i otklonio opasnost
Totenhem tražio penal
Neće ga dobiti
47' Kejn... ništa
Dobar udarac Harija Kejna, odlično se snašao, ali je njegov pokušaj bio izblokiran i rezultat je nepromenjen
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
Anemično prvo poluvreme, jedan gol u Londonu i jako malo prilika
42' Korner za Totenhem
Pokušava kao da napadne domaći tim, izgledalo je da imaju solidan napad, ali je sve završeno kornerom za njih koji je izveo Son i onda je lopta vraćena gostima iz Zagreba
34' Gooooooooool
Arsenal vodi u Atini, Odegard je bio strelac u 34. minutu
30' Totenhem steže obruč
Dinamo Zagreb se brani tokom prvih pola sata, što je i očekivano, a Totenhem ima prednost od 1:0 u ovoj ne preterano zanimljivoj utakmici
26' Goooooooooool
Molina donosi prvi gol Granadi protiv Moldea
25' Goooooooooool
Hari Kejn je u 25. minutu postigao gol za Totenhem, nakon što je Lamela posle odličnog prodora pogodio stativu i odlično je postavljen bio Kejn za vođstvo od 1:0
23' Goooooooooool
Roma vodi! Pelegrini je "rešio" odbranu Šahtjora
20' Livaković interveniše
Napokon malo zanimljivosti u Londonu, Totenhem je krenuo ka golu i Livaković je sjajno intervenisao i sprečio vođstvo domaćeg tima
10' Jako malo dešavanja
Nismo videli niti jednu pravu priliku, a i na drugim stadionima nije mnogo bolje
5' Umalo gol za Totenhem
Son je odlično centrirao, ali je ipak bilo previše snažno i ostaje 0:0
1' Dinamo Zagreb odmah zapretio