<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5"> (15:31, 24:7,17:12)</td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td> </td> <td>BRE</td> <td> </td> <td>CZV</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>69</td> <td> </td> <td>61</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

Dobrodošli!
Zvezda gostuje Breši.
Kraj, loša utakmica crveno-belih
Breša stiže do prvog trijumfa, 69:61.
Serija bacanja
Crvena zvezda promašuje, Breša pogađa sa linije penala. Italijani vode 69:61.
Zvezda pred porazom
Razlika je šest poena u korist Breše. Cirbes je promašio oba bacanja, 66:60.
Nesportska za Beverlija
Sudije su svirale nesportsku ličnu grešku Beverliju, Faje na liniji bacanja promašuje prvo bacanje, pogađa drugo za prednost Italijana od 64:60. Do kraja 1:49 minuta.

Perperoglu! Trojka!
Neizvesna završnica, na 3:44 do kraja, Perperoglu pogađa trojku, a Italijani vode 58:57.
Trojka Berona posle dužeg vremena
Četiri i po minuta je trebalo da prođe da Zvezda postigne poene, i to trojku. Bili Beron je stigao do svog 20. poena i Italijani sada vode 53:50.
Tri minuta bez poena
Crvena zvezda ne može da stigne prednost domaćina ako nastavi ovako. Na sedam minuta do kraja, nemaju nijedan koš u poslednjoj četvrtini, i dalje je 56:50.
Forsiranje šuta za tri
Nije ni Breša uspešna za tri poena, ima 7 pogođenih od 23. Crvena zvezda za sada na 4 od 17.
Alen pogađa trojku za kraj četvrtine
Brion Alen je uz zvuk sirene na isteku četvrtine pogodio za tri poena i Breša vodi sa 56.50. Dosta problema u igri crveno-belih.
Italijani opet podižu igru
Nova mini serija Breše koja sada ima najveću prednost od pet poena, 53:48.
Trojka Saketija
Lep napad Breše i mirna ruka Saketija za tri poena prednosti Italijana, 48:51.
Slabo sa distance
Utisak je da košarkaši Crvene zvezde često forsiraju šut za tri poena. Za sada imaju oko 26 odsto uspešnosti, 4/15.
Izjednačenje
Breša postiže pet poena iz dva napada i stiže do izjednačenja, 44:44.
Italijani bez poena u ovoj četvrtini
Breša nije postigla ni poen za četiri minuta u trećoj četvrtini, dok je Crvena zvezda načinila mini seriju od 6:0 i sada vodi sa 44:39.
Berona izdao šut
Dva pokušaja za tri poena na startu treće četvrtine, Beron je oba promašio. Malo poena na startu ovog dela.
Cirbes pogodio bacanja
Maik Cirbes je iskoristio dva slobodna bacanja, prethodno je Faje postigao koš, Zvezda opet vodi- 42:39.
Tomić: Mnogo izgubljenih lopti
Trener Crvene zvezde Milan Tomiæ u poluvremenu je konstatovao da su oscilacije normalne u igri i da se meè ne dobija posle 20 minuta, te da je razlog što se istopila velika prednost to što je njegov tim izgubio veliki broj lopti (èak 10).
Poluvreme, Italijani vode sa poenom prednosti
Krajnje neobièan meè u prvom delu. Crvena zvezda je bila odlièna u prvoj, Breša u drugoj èetvrtini. Velike probleme imaju crveno-beli, lako gube lopte i promašuju, imaæe Milan Tomiæ šta da im savetuje u poluvremenu - 39:38.
Breša u vođstvu!
Džordan Hemilton dovodi Italijane u voðstvo, 39:38.
Breša prišla na poen razlike
Ne ide ništa košarkašima Crvene zvezde u ovom delu igre. Gomilaju se greške i promašaji, Breša je sa 22 prišla na svega jedan poen. 37:38.
Poeni Perperoglua
Prvi poeni za Perperoglua, 37:32. Problem su izgubljene lopte kojih Zvezda ima veæ deset.
Zvezda bez poena iz igre šest i po minuta
Šest i po minuta i crveno-beli u drugoj èetvrtini nemaju postignut poen iz igre. Konaèno, lošu seriju prekida Branko Laziæ za voðstvo od 35:30.
Cirbes u problemu
Maik Cirbes je veæ u problemu, napravio je èetvrti faul, 30:33.
Za pet minuta samo jedan poen
Neverovatne oscilacije u igri Crvene zvezde. Za prvih pet minuta druge èetvrtine postigli su samo jedan poen!
Velika podrška sa tribina
Breša prišla na minus tri
Sjajno igra Breša u drugoj èetvrtini, prišli su na samo tri poena, 29:32.
Tomić nezadovoljan, Breša u igri
Trener Crvene zvezde ljut je posle slabog starta u drugoj èetvrtini u kojoj je Breša napravila seriju za dva i po minuta od 11:0.
Breša smanjuje razliku
Košarkaši Breše su prišli na minu 10 poena, 21:31.
Igra mačke i miša, posle prve četvrtine 16 poena razlike
Ogromna prednost Crvene zvezde veæ na kraju prve èetvrtine. Dominiraju Beron i Faje koji su zajedno postigli 21 poen. Beograðani vode da 31:15.
Bili već dvocifren
Bili Beron je za osam minuta postigao veæ 13 poena.
Beron u seriji
Nova trojka za Bilija Berona, Zvezda vodi sa 18:2!
Zvezda sipa trojke
Sve za sada polazi za rukom izabranicima Milana Tomiæa, Mohamed Faje i Bili Beron su postigli trojke i Zvezda na prvi tajm aut posle nepunih tri minuta koji je zatražio trener Breše odlazi sa prednošæu od èak 13 poena.
Dobar start Zvezde
Crveno-beli odlièno otvaraju utakmicu serijom od 6:0.
Breša - Crvena zvezda 69:61
Košarkaši Crvene zvezde su zabeležili prvi neuspeh u Evrokupu. U čertvtom kolu, na gostovanju Breši, crveno-beli su podbacili i izgubili sa 69:61.