Micov ispod proseka, Armani slavio protiv Makabija

Košarkaši Armanija iz Milana pobedili su pred domaćom publikom Makabi rezultatom 87:83.

21.00 Real Madrid – Bajern

Nemanja Nedović odigrao je 16 minuta i postigao je četiri poena, dok je Vladimir Micov odigrao ispodprosečno zabeleživši učinak od četiri poena, četiri skoka i tri asistencije.

Domaći sastav utakmicu je rešio u poslednjoj četvrtini i tako zabeležio 12. pobedu u sezoni.

Makabi je pokušao da se vrati, Vilbekin je na 60 sekundi do kraja pogodio trojku za samo -4, međutim nisu uspeli da dođu do velikog preokreta i pretrpeli su 13. poraz.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Majk Džejms sa 19 poena, a uz to je imao pet asistencija i četiri skoka. Pratili su ga Džerels sa 16, Bruks sa 14 i Naneli sa 13 poena.

Goste je predvodio Skoti Vilbekin sa 20 poena, Rol je ubacio 16, dok je Džoni O'Brajant meč završio sa 14.

Makabi u narednom kolu čeka Darušafaku, dok Armani gostuje Himkiju.