"Znamo da i gore imaš najbolji dvokorak" VIDEO
Navršilo se 19 godina od kada je ovaj svet prerano napustio nekadašnji kapiten Partizana i košarkaš Budućnosti, čačanskog Borca i Bosne, Haris Brkić.
Navršilo se 19 godina od kada je ovaj svet prerano napustio nekadašnji kapiten Partizana i košarkaš Budućnosti, čačanskog Borca i Bosne, Haris Brkić.
Košarkaši Partizana u 11. kolu ABA lige dočekuju ekipu Cibone u Beogradu.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Zadra rezultatom 78:76 u utakmici 11. kola regionalne ABA lige.
Janis Sfairopulos dobio je novi, trogodišnji ugovor, od ekipe Makabija, saopštio je izraelski klub.
Iskusni američki košarkaš Lens Heris odlučio je da napusti redove Primorske i postane slobodan agent.
Fenerbahče je zainteresovan za dovođenje američkog plejmejkera Erona Džeksona.
Koper Primorska je najveće iznenađenje aktuelne sezone u ABA ligi, ali rezultate na terenu ne prate i situacija u klubu.
Košarkaški klub Partizan saopštio je da će pomoći vaterpolo ekipi crno-belih obezbedjivanjem mazuta za zagrevanje bazena.
Košarkaši Primorske su rezultatom 88:84 pobedili Igokeu u 11. kolu ABA i sada sede na poziciji broj 2 na tabeli regionalnog takmičenja.
Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je da je predstojeća utakmica sa Cibonom u ABA ligi veliki izazov za igrače, trenere i navijače.
Trener Mega Bemaksa Dejan Milojević rekao je da je Mornar utakmicu rešio već posle prve četvrtine i da su morali da igraju bolje i sa više energije.
Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota rekao je da njegova ekipa svaku utakmicu mora da igra kao da je finale.
Košarkaši FMP pobedili su Budućnost 89:79 u 11. kolu ABA lige.
Košarkaši Fenerbahčea su dva puta u svega tri dana doživeli poraz od velikog rivala, ekipe Anadolu Efesa.
Marko Tejić i Aleksa Radanov, košarkaši FMP, izveli su možda najbolju košarkašku sekvencu ove sezone u ABA ligi.
Košarkaši Mega Bemaksa poraženi su na gostovanju od Mornara 85:68, u 11. kolu ABA lige.
Košarkaši Anadolu Efesa pobedili su Fenerbahče 79:66 u 12. kolu turskog šampionata.
Košarkaški klub Partizan saopštio je da će deca uzrasta do 14 godina moći besplatno da prisustvuju nedeljnom meču protiv Cibone.
Rik Pitino, novi-stari trener Panatinaikosa, bio je ljut na svoje igrače posle poraza od Barselone rezultatom 98:86 u 13. kolu Evrolige.
Trener košarkaša Cibone Ivan Velić rekao je da u predstojećem meču protiv Partizana Cibona nema šta da izgubi i dodao da će igračima tražiti da daju sve od sebe