Četvrtak, 19.01.2017.

22:11

Armani protiv Galate prekinuo crni niz

Košarkaši Armanija pobedili su Galatasaraj na svom parketu rezultatom 92:87 u duelu 18. kola Evrolige.

Ekipa Jasmina Repeše je tako prekinula očajnu seriju od čak deset poraza i stigla je do pete pobede u sezoni pa je sada izjednačena na dnu tabele upravo sa turskim klubom.

Armani je rutinski stigao do pobede iako to ožda rezultat ne govori. Na poluvremenu je bilo +10 za domaćina, a Armani je dobio i treću četvrtinu, pa se pitanje pobednika i nije postavljalo.

Kruno Simon završio je sa 19 poena, 3 skoka i 5 asistencija, 13 poena uz 4 skoka dodao je Raduljica, a Kalnietis je završio sa 12 poena i 4 asistencije. Milan Mačvan imao je 8 poena i 6 skokova.

Na drugoj strani, Fitipaldo je ubacio 17 poena, kao i Guler, a 14 je dodao Dej.