Nedelja, 19.03.2023.

20:50

Čuka preokretom do pobede u malom gradskom derbiju

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Voždovac rezultatom 3:1 (1:1) u meču 27. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Izvor: SS

Autor: SS

U malom gradskom derbiju, "zmajevi" su bili ti koji su poveli golom Burmaza u 21. minutu.

No, radost gostiju trajala je samo dva minuta, jer je već u 23. Tomović poravnao rezultat i pokrenuo preokret "brđana".

Posle 10 minuta igre u nastavku dosuđen je penal za Čuku koji je pretvorio Marko Docić, a u 61. minutu sve je bilo završeno.

Đorđe Ivanović je postavio konačnih 3:1 i otklonio svaku dilemu u poslednjih pola sata susreta.

Čukarički je prišao samo na bod zaostatka za Partizanom, a dva u odnosu na TSC, te će se do kraja voditi velika borba za drugo mesto.

Voždovac je ostao na 7. poziciji sa 39 osvojenih bodova.