Sreda, 05.10.2022.

17:26

VAR poništio gol Dinamu u finišu – Salcburg došao do pobede!

Fudbaleri Dinama doživeli su poraz od Red Bul Salcburga sa 1:0 (0:0) u trećem kolu Lige šampiona.

Oba tima odigrala su na vrhunskom nivou, ali je Salcburg kao konkretniji rival ipak odneo pobedu.

Prvo poluvreme završeno je bez golova.

Viđeno je po par dobrih prilika na obe strane, ali nijedan tim nije uspeo da zatrese mrežu.

Drugi period prošao je u znaku Red Bula, koji je od starta pristupio dosta konkretnije sa željom da zatrese mrežu rivala.

Fantastična prilika viđena je u 58. minutu kada je Šeškov udarac glavom "slučajnom" intervencijom zaustavio Livaković.

Samo 12 minuta kasnije Mohrami katastrofalno reaguje u svom šesnaestercu, obara protivnika i "poklanja" penal Salcburgu.

Okafor je namestio loptu na belu tačku, sačekao da golman Dinama padne, a zatim je smestio u suprotni ugao.

Imali su "modri" svoje prilike do kraja meča, od čega najbolju preko Drmića, čiji je pogodak glavom poništen u 94. minutu zbog ofsajda.