Fudbaleri Valjadolida pobedili su Hetafe sa 3:2 u 8. kolu LaLige.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/FERNANDO ALVARADO

U španskom šampionatu smo dobili još jednu utakmicu punu atrakcije i sa čak 5 postignutih golova.

Valjadolid je kao gost posle mnogo turbulencija pobedio Hetafe u Madridu sa 3:2 i došao do sedmog boda i druge pobede.

Preko Leona su poveli u 20. minutu kada je jedanaesterac pretvoren u gol, da bi potom Borha Majoral u 29. minutu izjednačio na 1:1, a samo 2 minuta kasnije preko Suaresa stiže i potpuni preokret i vođstvo Hetafea od 2:1.

Nisu se domaći dugo radovali, pošto je Leon u 37. minutu izjednačio na 2:2, a već početkom drugog poluvremena je Pijano pogodio mrežu domaćeg tima za vođstvo i ispostaviće se pobedu Valjadolida od 3:2.