Luka Jović pogodio za Real posle 22 meseca! VIDEO

Srpski napadač Luka Jović dao je gol za Real Madrid.

Izvor: MS

Autor: MS

Učinio je to na gostovanju u Baskiji protiv Real Sosijedada, nakon što je upisao i asistenciju pre toga.

Poslednji put je strelac za Real bio 9. februara 2020. godine na gostovanju Osasuni u pobedi kraljevskog kluba 4:1.

Jović je prvo, u 47. minutu, upisao asistenciju za gol Vinisijusa Žuniora, da bi 10 minuta kasnije prekinuo post u Realu.

Posle jednog kornera najbolje se snašao u petercu domaćih i glavom smestio loptu u mrežu.

Jović je, inače, ušao u igru u 17. minutu sa klupe za rezerve, zamenio je povređenog Karima Benzemu.