Nedelja, 26.09.2021.

23:03

Vilijan Hoze sam pobedio Hetafe VIDEO

U poslednjoj utakmici nedeljnog programa španske La lige Betis je rezultatom 2:0 (1:0) savladao ekipu Hetafea.

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/Julio Munoz

Ovaj meč 7. kola obeležio je Vilijan Hose, napadač domaćeg tima koji je postigao oba gola.

Prvi je dao u 14. minutu tako što je ispratio odličan prodor Fekira i efektno zakucao loptu u mrežu.

Potom je i sam Nabil Fekir imao priliku, ali je pogodio stativu i do kraja prvog poluvremena više nije bilo golova.

Posle 10 minuta igre u nastavku pao je drugi i ponovo je Vilijan Hose bio strelac.

Ovog puta je imao dosta sreće da mu se lopta odbije na pravo mesto i time je potvrdio trijumf tima iz Sevilje.