Subota, 18.09.2021.

16:15

Falkao strelac na debiju za Rajo Valjekano, Hetafe "u kanalu"

Fudbaleri Rajo Valjekana savladali su Hetafe 3:0 (1:0), u meču petog kola španske LaLige.

Falkao strelac na debiju za Rajo Valjekano, Hetafe
EPA-EFE/Victor Lerena

Rajo je ostvario drugu pobedu u novoj sezoni i potvrdio da je sjajan domaćin.

Hetafe se nalazi u ozbiljnom problemu, pošto posle pet utakmica nije osvojio nijedan bod i postigao je samo jedan gol.

Srpski fudbaler Nikola Maraš nije ulazio u igru za Rajo, kao ni Stefan Mitrović za Hetafe, dok je Nemanja Maksimović odigrao celu utakmicu.

Domaćin je poveo u 9. minutu, kada je Treho pogodio iz penala. Kapiten je bio siguran sa bele tačke.

U igru je u 71. minutu umesto Nteke ušao Radamel Falkao, najveće pojačanje Rajo Valjekana i nekada jedan od najboljih špiceva sveta.

Sis je duplirao prednost u 78, a četiri minuta kasnije asistirao Falkau za prvenac.

Unai je promašio penal u 85. minutu za Hetafe.