Ponedeljak, 22.02.2021.

22:38

Ronaldo dominirao, Juventus lako protiv "fenjeraša"

Fudbaleri Juventusa savladali su Krotone u poslednjem meču 23. kola italijanske Serije A – 3:0 (2:0).

Ronaldo dominirao, Juventus lako protiv
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Posle poraza od Napolija i Porta, Juventus je osvojio rutinska tri boda protiv "fenjeraša", kojem je ovo peti uzastopni poraz i polako može da razmišlja o povratku u Seriju B.

Juventus sada ima 45 bodova, četiri manje od drugoplasiranog Milana i utakmicu manje. Vodeći Inter je devet bodova iznad crno-belih.

Utakmicu je obeležio Kristijano Ronaldo, koji je bio dvostruki strelac. Oba gola postigao je glavom.

Prvi je došao u 38. minutu, na asistenciju Aleksa Sandra, dok je drugi postigao u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, kada je centrirao Remzi.

Tačku na meč stavio je Mekeni u 65. minutu.

Srpski fudbaleri Vladimir Golemić i Miloš Vulić odigrali su ceo meč za Krotone.