Barselona i Eibar su rezultatom 1:1 završili svoj meč 16. kola španske LaLige.

Izvor: SN

Autor: SN

Dmitrović
Photo by Alex Caparros/Getty Images

Srpski golman Marko Dmitrović je imao još jednu dobru partiju na golu Eibara, pošto je na meču sa Barselonom zabeležio četiri odbrane.

On je na taj način pomogao svom timu da osvoji bod na gostovanju Barseloni, za šta im se nisu davale prevelike šanse, čak iako Barselona igra bez Mesija.

Barsa je već u 8. minutu imala veliku šansu da dođe do vođstva, ali je Martin Brejtvajt sa penala promašio čitav gol.

Eibar je čak prvi došao do vođstva. Pošto golova u prvom poluvremenu nije bilo, u 57. minutu je Kike pogodio za vođstvo Eibara od 1:0, ali je Usman Dembele deset minuta kasnije doneo izjednačenje.

Posle 15 odigranih utakmica Barselona je neprepoznatljiva na 6. mestu sa samo 7 pobeda i po 4 remija i poraza, dok je Eibar 14. sa dva boda više od Valjadolida koji je "prvi ispod crte".