Subota, 17.10.2020.

19:45

Haos u Crnoj Gori – napustili teren nezadovoljni suđenjem

Duel Budućnosti i Zete u Podgorici nije odigran do kraja pošto su gosti nezadovoljni suđenjem napustili teren pre kraja meča.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Kirk Irwin/Getty Images

Fudbaleri Budućnosti su posle 80 minuta igre vodili sa 1:0 i posle tog 80. minuta se više nije ni igrao fudbal.

Domaći tim je poveo u 75. minutu, sa bele tačke, kada je jedanaesterac realizovao Draško Božović i tada je nastao haos u crnogorskoj prestonici.

Sudija Dabanović je isljučio vezistu Zete Vaska Kalezića krajem prvog dela meča, a potom je u 73. minutu put u svlačinocu pokazao i štoperu gostiju Janku Simoviću zbog prigovora nakon penala.

Tu nije bio kraj isključenjima fudbalera Zete. Crveni karton je dobio i Srđan Krstović jer je laktom udario Marka Vučića, levog beka Budućnosti i tada su gosti odlučili da napuste teren.