Fudbaleri Voždovca pobedili su Spartak sa 2:1, u 11. kolu Super lige Srbije.

Izvor: SN

Autor: SN

Voždovac je ostvario šest upobedu i ima 19 bodova, koliko i Spartak.

Voždovac je na krovu TC savladao subotički Spartak, a sva tri gola viđena su u prvom delu.

Poveli su zmajevi preko Edina Ajdinovića u petom minutu. Noboru Šimura poravnao je skor devet minuta kasnije, ali je trijumf Voždovcuobezbedio Nikola Vujnović u 32. minutu.

Inđija je na svom terenu minimalno porazila Zlatibor, a pobedonosni gol postigao je Nebojša Bastajić u 22. minutu.

Metalac je odneo bodove iz Ivanjice, u meču u kojem su viđena čak tri jedanaesterca. Gosti su poveli golom Igora Maksimovića sa bele tačke u 22. minutu, a pet minuta kasnije penal za ekipu iz Gornjeg Milanovca je u gol pretvorio Milan Jokić.

I Javor je pogodio sa penala četiri minuta pre kraja prvog dela, a strelac je bio Luka Luković. Igor Maksimović je postavio konačnih 1:3 u 70. minutu.

U Kruševcu su Napredak i Radnički odigrali susret bez golova, pa su po bod na debiju zaradili novi treneri oba kluba Goran Stevanović i Milan Đumi Đuričić.