Ponedeljak, 28.09.2020.

18:26

Odličan odgovor Vojvodine posle ispadanja iz Evrope

Fudbaleri Vojvodine savladali su Inđiju na gostovanju rezultatom 2:0 u okviru devetog kola Superlige Srbije.

Izvor: LN

Autor: LN

Vojvodina je dobro odgovorila posle poraza od Standarda u Liježu i ispadanja iz Evrope.

Ovo je bila njihova šesta pobeda ove sezone, kojom su došli do druge pozicije na tabeli, barem dok Partizan ne odigra svoj meč.

Inđija je pretrpela šesti poraz i trenutno se nalazi na 14. mestu, na rubu zone ispadanja.

Prvo poluvreme bilo je dosta nezanimljivije od drugog i tada nije viđen nijedan gol, a Lalatović je na poluvremenu napravio čak tri izmene.

To mu se isplatilo, pa je rezervista Bojić u 59. minutu doneo prednost svojoj ekipi.

Na konačnih 2:0 za "lale" povisio je Čović u 70. minutu.