Subota, 25.07.2020.

23:45

Veliki maler – Sasuolu poništena četiri gola u porazu od Napolija

Fudbaleri Sasuola izgubili su na gostovanju od Napolija 2:0 u 36. kolu Serije A.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images

Malo je reći da ekipa za koju nastupa srpski fudbaler Filip Đuričić nije imala sreće, pošto joj je poništeno čak četiri gola.

Svi su opravdano poništeni, međutim neverovatno je koliko tim Roberta de Zerbija nije imao sreće u Napulju.

Domaći fudbaleri došli su do prednosti u osmom minutu kada je Hisaj na asistenciju Zjelinskog savladao Konsiljija.

Sasuolo je u 37. minutu imao šansu da izjednači i uspeo je preko Filipa Đuričića, međutim bio je ofsajd i gol je poništen. Napoli je na poluvreme otišao s golom prednosti.

U nastavku meča gostima je poništeno još tri gola. Prvo je u 49. minutu, drugi u 61, a treći nekoliko minuta kasnije. Sva četiri zbog ofsajda.

Napoli je do kraja udvostručio prednost preko Alana koji je u četvrtom minutu nadoknade postavio konačnih 2:0.

Posle 36 odigranih utakmica Napoli se nalazi na sedmom mestu sa 59 bodova, dok je Sasuolo na poziciji ispod sa 48.

U narednom kolu Sasuolo čeka Đenou, a Napoli gostuje Interu.