Subota, 04.05.2019.

18:55

PSŽ i Nica podelili bodove

Fudbaleri PSŽ–a po četvrti put ove sezone u Ligi 1 odigrali su nerešeno, ovoga puta protiv Nice na svom stadionu, kada je bilo 1:1.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Clive Rose/Getty Images

Parižani su apsolutni vladari francuskog fudbala, već duže vreme imaju izuzetno visoku prednost nad drugoplasiranim Lilom, tako da završnicu sezone igraju prilično mirno.

Tako su u 35. kolu francuske Lige 1 odigrali nerešeno protiv ekipe Nice, koja je trenutno sedmoplasirani tim šampionata Francuske sa 52 osvojena boda. Prvi gol na meču postigao je Ganago i na veliki odmor se otišlo sa minimalnim vođstvom gostiju.

Nejmar je ponovo bio PSŽ–ov spasilac pošto je u 60. minutu utakmice sa bele tačke doneo izjednačenje, a ispostaviće se i konačan rezultat, pošto je u 90. minutu Edinson Kavani promašio jedanaesterac i ispustio priliku da pomogne svom timu da upiše cela tri boda.