Nedelja, 11.11.2018.

23:15

Real iskoristio kiks Barselone i smanjio zaostatak

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras u Vigu Seltu sa 4:2 u poslednjoj utakmici 12. kola španske Primere.

Izvor: PT

Autor: PT

Golove u trijumfu Madridjana postigli su Karim Benzema u 23, autogol Gustava Kabrala u 56, Serhio Ramos u 83. minutu iz jedanaesterca i Danijel Sebaljos u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Strelaci zaSeltu bili su Ugo Maljo u 61. minutu i Brais Mendes u četvrtom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Selta je meč završila s desetoricom igrača na terenu, pošto je Kabral u 87. minutu dobio drugi žuti karton.

Real je posle večerašnje pobede šesti sa 20 bodova, dok je Selta 14. sa 14 bodova.

Nešto ranije večeras Rajo Valjekano i Viljareal igrali su nerešeno 2:2, dok je Sevilja posle preokreta pobedila Espanjol sa 2:1.

"Žuta podmornica" uspela je da izvuče remi protiv Valjekana, pošto je do 80. minuta gubila sa 2:1. Tada je na scenu stupio Sansone koji je savladao Dimitrievskog i postavio konačnih 2:2.

Sa druge strane Sevilja je preokrenula protiv Espanjola. Gosti iz Katalonije vodili su na poluvremenu sa 1:0, ali se Sevilja golovima Merkada i Ben Jedera izvukla, i upisala tri boda.