Petak, 05.10.2018.

22:25

Serija A: Pobeda "Bikova", Lukić na terenu od 79. minuta

Fudbaleri Torina pobedili su pred domaćom publikom Frozinone sa 3:2, u osmom kolu Serije A.

Izvor: PT

Autor: PT

Serija A: Pobeda

"Bikovi" su ostvarili treći trijumf u sezoni, dok je gostujući sastav pretrpeo i sedmi poraz, uz gol razliku 3:21.

Rerepzentativac Srbije Saša Lukić odigrao je poslednjih 15-tak minuta za Torino, pošto je u 79. minutu zamenio Danijela Baselija.

Domaći sastav poveo je u 20. minutu preko Tomasa Rinkona i sa minimlanom prednošću otišlo se na pauzu.

Torino je početkom drugog perioda igre udvostručio prednost, pošto je Baseli u 46. minutu pogodio za 2:0. Ipak, Frozinone je od tog trenutka krenuo je znatno bolje i za samo šest minuta došao do izjednačenja. Prvo je strelac bio Goldaniga (58), a potom je Čijano u 64. minutu.

Bio je ovo pravi šok za "Bikove", međutim u 71. minutu uspeli su da ponovo dođu do prednosti, preko Alehandra Berengura. Do kraja meča nije bilo golova i Torino je ostvario važnu pobedu.

U narednom kolu Torino gostuje Bolonji, dok Frozinone čeke Empoli.