Subotić i Mitrović igrali 90 minuta u pobedama S. Etjena i Strazbura

Fudbaleri Sent Etjena pobedili su sa 2:1 Kaen u šestom kolu Lige 1.

Izvor: PT

Autor: PT

Srpski fudbaler Neven Subotić odigrao je ceo meč u trijumfu domaćeg sastava.

Sent Etjen do pobede došao je nakon preokreta, pošto su gosti od 31. minut vodili golom Fažra.

Veliki preokret usledio je u drugom poluvremenu, pošto je Etjen preko Khazrija i Kolodžejdžaka postigao dva gola. Do kraja meča nije bilo promene na semaforu i domaći sastav došao je do trijumfa.

Ekipa Strazbura sa 3:1 pobedila je Amijen, a srpski fudbaler Stefan Mitrović nosio je kapitensku traku i odigrao je svih 90 minuta za pobednički tim.

Zanimljivo i ovaj duel završen je preokretom, pošto je Strazbur u drugom periodu igre uspeo da nadoknadi gol zaostatka.

Od ostalih duela Lil je pobedio Nant, Monpelje je minimalnim rezultatom savladao Nicu, dok su bez golova odigrali Anže-Tuluz i Rems-Dižon.