Nedelja, 03.12.2017.

19:18

Surdulica gledala 7+

Fudbaleri Radnika i Mladosti odigrali su u nedelju utakmicu sezone u Superligi Srbije.

Gosti iz Lučana slavili su sa 4:3 u Surdulici, za prvu pobedu posle četiri kola.

Mladost je povela preko Vladimira Radivojevića u trećem minutu, da bi deset minuta kasnije prednost duplirao Stefan Golubović.

Dušan Mićić donosi nadu domaćinu u 63, ali samo minut kasnije Miloš Trifunović vraća goste na dva gola razlike.

Nije prošlo ni deset minuta, a Radnik je opet bio u igri, golom Milana Purovića, ali sve nedoumice u 81. otklanja Trifunović svojim drugim golom.

Tačku na spektakularnu fudbalsku predstavu stavio je Aleksandar Gojković u 90. minutu za konačnih 3:4.

Mladost je prestigla Radnik na tabeli i sada je na devetom mestu sa 24 boda, dva više od rivala iz Surdulice, koji je na desetoj poziciji.