Četvrtak, 19.10.2017.
20:55
Sergej blistao pred Muslinom- 2 gola i asistencija
Lacio je gostovao Nici u meču 3. Kola Lige Evrope, K grupa, a duel je završen pobedom gostiju iz Rima – 3:1.
Izvor: B92
Utakmicu je obeležio Sergej Milinković Savić sa dva pogotka i asistencijom, kao i Felipe Saisedo, koji je imao gol i asistenciju.
Sergej je imao dodatni motiv da odigra odličnu partiju jer je na tribinama bio prisustan i Slavoljub Muslin, selektor fudbalera Srbije.
Nica je povela u 4. minutu golom Balotelija, ali je Milinković Savić asistirao Saisedu za izjednačenje – 1:1. Igrač iz Ekvadora mu se revanširao asistencijom u 65. Minutu, obavi je veliki deo posla pred golom Nice i “na tacni” isporučio loptu Milinkoviću Saviću koji ju je ritinski poslao u mrežu.
Tačku na utakmicu stavio je Sergej svojim drugim golom u 89. minutu. Posle izvedenog kornera našao se u parvo vreme na pravom mestu I glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 3:1 za Lacio.
REZULTATI
GRUPA A
Astana – Makabi TA 4:0 (2:0)
Viljareal – Slavija P 2:2 (2:2)
Slavija 3 1 2 0 4:3 5
Viljareal 3 1 2 0 5:3 5
Astana 3 1 1 1 6:4 4
Makabi TA 3 0 1 2 0:5 1
GRUPA B
Skenderbeg – Partizan 0:0
Dinamo K – Jang Bojs 2:2 (1:2)
Dinamo K 3 2 1 0 8:5 7
Jang Bojs 3 0 3 0 4:4 3
Partizan 3 0 2 1 3:4 2
Skenderbeg 3 0 2 1 2:4 2
GRUPA C
Hofenhajm – Bašakšehir 3:1 (0:0)
Braga – Ludogorec 0:2 (0:1)
Ludogorec 3 2 1 0 4:1 7
Braga 3 2 0 1 4:4 6
Hofenhajm 3 1 0 2 5:5 3
Bašakšehir 3 0 1 2 2:5 1
GRUPA D
Milan – AEK 0:0
Austrija – Rijeka 1:3 (0:2)
Milan 3 2 1 0 8:3 7
AEK 3 1 2 0 4:3 5
Rijeka 3 1 0 2 6:6 3
Austrija 3 0 1 2 4:10 1
GRUPA E
Everton – Lion 1:2 (0:1)
Atalanta – Apolon 3:1 (1:0)
Atalanta 3 2 1 0 7:2 7
Lion 3 1 2 0 4:3 5
Apolon 3 0 2 1 4:6 2
Everton 3 0 1 2 3:7 1
GRUPA F
Zlin – Kopenhagen 1:1 (1:1)
Šerif – Lokomotiva M 1:1 (1:1)
Lokomotiva M 3 1 2 0 4:1 5
Kopenhagen 3 0 3 0 1:1 3
Šerif 3 0 3 0 1:1 3
Zlin 3 0 2 1 1:4 2
GRUPA G
Hapoel BŠ – Steaua 1:2 (0:0)
Lugano – Plzenj 2:1 (0:0)
Steaua 3 3 0 0 7:2 9
Lugano 3 1 0 2 5:6 3
Viktorija Plzenj 3 1 0 2 5:7 3
Hapoel BŠ 3 1 0 2 4:6 3
GRUPA H
Crvena zvezda – Arsenal 0:1 (0:0)
BATE – Keln 1:0 (0:0)
Arsenal 3 3 0 0 8:3 8
Zvezda 3 1 1 1 2:2 4
BATE 3 1 1 1 4:5 4
Keln 3 0 0 3 1:5 0
GRUPA I
Marselj – Vitorija 2:1 (1:1)
Konjaspor – Salzburg 0:2 (0:1)
Salzburg 3 2 1 0 4:1 7
Marselj 3 2 0 1 3:2 6
Konjaspor 3 1 0 2 2:4 3
Vitorija 3 0 1 2 3:5 1
GRUPA J
Zorja – Herta 2:1 (1:0)
Ostersunds – Atletik 2:2 (0:1)
Ostersunds 3 2 1 0 5:2 7
Zorja 3 2 0 1 3:3 6
Atletik 3 0 2 1 2:3 2
Herta 3 0 1 2 1:3 1
GRUPA K
Zulte V – Vitese 1:1 (1:1)
Nica – Lacio 1:3 (1:1)
Lacio 3 3 0 0 8:3 9
Nica 3 2 0 1 9:4 6
Zulte V 3 0 1 2 2:8 1
Vitese 3 0 1 2 3:7 1
GRUPA L
Vardar – Sosijedad 0:6 (0:3)
Zenit – Rosenborg 3:1 (1:0)
Zenit 3 3 0 0 11:2 9
Sosijedad 3 2 0 1 11:3 6
Rosenborg 3 1 0 2 4:8 3
Vardar 3 0 0 3 1:14 0
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 98
Pogledaj komentare