Nedelja, 10.09.2017.

14:41

Trijumf Sosijedada u La Korunji

Ekipa Real Sosijedada pobedila jeu gostima ekipu Deportiva sa 4:2 u utakmici trećeg kola španske Primere.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Sosijedad je tako zadržao maksimalan učinak na početku nove sezone i sada je drugi na tabeli sa devet bodova, koliko ima i prvoplasirana Barselona.

Deportivo je, na drugoj strani, ostao na samo jednom osvojenom bodu i nalazi se na 14. mestu.

Prednost Sosijedadu u meču doneo je Huanmi u trećem minutu, a već minut kasnije gostujuća ekipa je imala dva gola prednosti pošto se u strelce upisao i Iljaramendi.

Deportivo je u 27. minutu smanjio na 1:2 preko Adrijana, a u 50. minutu je stigao i do izjednačenja pogotkom Florina Andonea.

Pobedu Sosijedadu su u finišu meča doneli Dijego Ljorente golom u 83. i Iljaramendi u 86. minutu.

Real Sosijedad u narednom kolu na svom terenu igra protiv Real Madrida, dok Deportivo gostuje Betisu.

1. Barselona 3 3 0 0 9:0 9
2. Real Sosijedad 3 3 0 0 10:4 9
3. Sevilja 3 2 1 0 5:1 7
4. Leganes 3 2 0 1 3:2 6
5. Real Madrid 3 1 2 0 6:3 5
6. Valensija 3 1 2 0 3:2 5
7. Atl. Madrid 3 1 2 0 7:3 5
8. Levante 3 1 2 0 4:3 5