Subota, 09.09.2017.

19:58

Iguain i Dibala za Juventusovih 3/3

Šampion Italije Juventus zabeležio je i treću pobedu na startu nove sezone Kalča.

Getty Images

'Stara dama' je do trećeg trijumfa stigla na domaćem terenu protiv Kjeva iz Verone – 3:0 (1:0).

Domaći su poveli preko defanzivca gostiju Perparima Hetemaja, koji u 17. minutu glavom vara sopstvenog golmana, a do odlaska na odmor rezultat se i pored nekoliko dobrih prilika na obe strane nije menjao.

Ipak, novu pobedu svog tima najavljuje Gonsalo Iguain u 58. minutu, na asistenciju Miralema Pjanića, da bi konačan rezultat postavio Paulo Dibala posle divnog solo prodora preko desnog krila sedam minuta pre kraja.

U subotu je bio planiran i okršaj Sampdorije i Rome u Đenovi, ali je duel odložen zbog jakog nevremena.

1. Juventus 3 3 0 0 10:2 9
2. Inter 2 2 0 0 6:1 6
3. Napoli 2 2 0 0 6:2 6
4. Milan 2 2 0 0 5:1 6
5. Sampdoria 2 2 0 0 4:2 6
6. Torino 2 1 1 0 4:1 4
7. SPAL 2 1 1 0 3:2 4
8. Bolonja 2 1 1 0 2:1 4