Subota, 26.08.2017.

23:00

Prva pobeda Đirone u Primeri

Fudbaleri Đirone ostvarili su večeras prvu pobedu u španskom prvenstvu, pošto su na svom terenu bili bolji od Malage sa 1:0.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Jedini gol postigao je Pedro Alkala u 28. minutu.

Đirona sada ima četiri boda i četvrta je na tabeli, a Malaga je na začelju tabele, pošto je pretrpela oba poraza.

Fudbaler Srbije Zdravko Kuzmanović igrao je do 54. minuta u ekipi Malage.

Fudbaleri Levantea odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 sa Deportivom.

Klub iz La Korunje poveo je u petom minutu golom Fedrika Kartabija, a vođstvo je udvostručio Sidnej u 31. minutu. Enis Bardi smanjio je zaostatak u 35. minutu, a bod domaćima doneo je Ivi golom iz penala u 83. minutu.

Levante je posle dva kola sakupio četiri boda i nalazi se na petom mestu na tabeli, dok je Deportivo osvojio prvi bod i zauzima 15. mesto na tabeli.