Subota, 01.10.2016.

22:38

Lacio se prošetao kroz Udine

Fudbaleri Lacija pobedili su Udineze u gostima rezultatom 3:0, u utakmici 7. kola italijanske Serije A.

Getty images

Gosti iz Rima neočekivano lako su slavili na neugodnom gostovanju i tako potvrdili dobar start sezone.

Lacijali su sada treći na tabeli sa 13 bodova, dok je ekipa Udinezea ostala na 14. poziciji sa šest bodova manje.

Čiro Imobile je postigao prvi gol na asistenciju Milinković-Savića u 28. minutu. Keita je duplirao prednost u 54. minutu, a Imobile je u 61. svojim drugim golom overio trijumf.

Milinković-Savić odigrao je ceo meč za goste, a Filip Đorđević je ušao u 70. minutu.

Fudbaleri Kjeva pobedili su u gostima Peskaru sa 2:0 u prvoj utakmici sedmog kola Serije A, što im je bila četvrti trijumf u sezoni.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, pošto se u prvih 45 minuta nije mnogo toga dešavalo. Rikardo Medjorini izbio je u 76. minutu sam pred golmana Albana Pesarija Albana Bizara i lako ga savladao.

Na 2:0 povisio je u 85. Roberto Inglese, koji je glavom savladao Bizara. Ugo Kampanjaro zatresao je mrežu za Peskaru, ali gol nije priznat zbog ofsajda.

Kjevo sada ima 13 bodova i nalazi se na trećem mestu, ali ima utakmicu više. Prvi je Juventus sa 15, a drugi Napoli sa 14. Peskara je 17 i ima šest bodova.