Subota, 01.10.2016.

21:29

Gol Markovića, Sporting ispustio 3:0

Bivši napadač Partizana Lazar Marković postigao je prvi gol ove sezone za Sporting koji nije iskoristio vođstvo od 3:0.

Getty images

Pozajmljeni igrač Liverpula je u 29. minutu natrčao na odbitak i doveo zeleno-bele do prednosti, a nakon toga su Koates i Elias pogodili za velikih 3:0 u 71. minutu.

U poslednjih 15-ak minuta usledio je šok za goste pošto su Marega sa dva i Soareš doneli bod Gimaraešu. Marković je zamenjen u 77. minutu.

Sporting je drugi na tabeli i propustio je priliku da preuzme prvo mesto od Benfike, pa sada obe ekipe imaju po 16 bodova.