Petak, 07.08.2015.

22:40

Liga 1: Minimalac PSŽ na startu

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su na gostovanju Lil 1:0 u premijernom meču francuske Lige 1.

Izvor: MN

Autor: MN

Prvu pobedu svojoj ekipi u novoj sezoni doneo je Lukas golom u 57. minute solo prodorom posle lepe kombinacije na sredini terena.

Ekipa iz Pariza je veći deo meča bila sa igračem manje na terenu jer je zbog dva žuta kartona već posle 28 minuta igre teren morao da napusti Rabio, uz možda i prestroge odluke sudije.

Dve ekipe odigrale su izjednačen meč bez mnogo velikih prilika, a šansu da donese ubedljivu pobedu PSŽ propustio je Kavani su samom finišu, a njegov snažan udarac sa ivice kaznenog prostora sprečio je odbrambeni fudbaler Lila.