Subota, 25.07.2015.

20:10

SL: Remi u Lučanima, pobede Javora i Borca

Fudbaleri Javora pobedili su Spartak sa 2:0, dok su Mladost i Novi Pazar igrali 1:1 u prvim utakmicama drugog kola Superlige.

Izvor: JT

Autor: JT

Tim iz Ivanjice, povratnik u Superligu, ostvario je drugu pobedu u prvenstvu, pošto je bio siguran protiv Spartaka.

Javor je poveo preko Stefana Dražića u 14. minutu, da bi Marko Docić udvostručio prednost samo šest minuta kasnije, a taj rezultat ostao je do kraja utakmice.

Subotičani su, s druge strane, doživeo prvi poraz ove sezone, posle remija sa Radnikom u prvom kolu.

I u duelu Mladosti i Novog Pazara u Lučanima oba gola su viđena u prvom poluvremenu. Predrag Pavlović je doveo goste u vođstvo u 18. minutu, da bi Saša Jovanović izjednačio u 41, a potom su mreže mirovale do kraja susreta.

Mladost posle drugog kola ima četiri boda, dok su Pazarci došli do prvih bodova. Radnički iz Niša je u prvoj utakmici kola pobedio OFK Beograd sa 1:0, a ostale utakmice se igraju u nedelju.

U poslednjem meču odigranom u subotu Borac je savladao Voždovac u gostima sa 2:0 golovima Živkovića i Vukajlije.