Nedelja, 19.07.2015.

19:59

Pomoćni trener OFK: Utisak je mučan

Pomoćni trener OFK Beograda Goran Lazarević izjavio je da njegovi mladi igrači nisu imali snage u drugom poluvremenu protiv Crvene zvezde.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Starsportphoto

OFK Beograd izgubio je na startu nove sezone Jelen Superlige od Zvezde rezultatom 6:2, iako je imao dva gola prednosti na poluvremenu.

Andrić i Dražić doneli su 2:0 ’Romantičarima’ pred odlazak na pauzu, da bi usledio neverovatan preokret gostiju.

Vicešampion Srbije postigao je četiri gola za 10 minuta (Mbođ, Jović i dva Savićević), da bi Parker postavio konačnih 6:2 sa nova dva pogotka.

"Dobro prvo poluvreme, kontrolisali smo dešavanja, ali je usledio neshvatljiv pad u nastavku. Zasluženom porazu dodatno je kumovao crveni karton Planiću. Totalno smo podbacili, ne osećamo se prijatno i utisak je mučan", rekao je Lazarević.

Vojo Ćalov, pomoćni trener Crvene zvezde, istakao je da su se njegovi igrači digli na poluvremenu.