Ponedeljak, 08.12.2014.

21:11

Serija A: Kjevo slavio u Kaljariju

Fudbaleri Kjeva pobedili su u ponedeljak na gostovanju ekipu Kaljarija sa 2:0, u 14. kolu Serije A.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Kjevo je pitanje pobednika rešio na samom početku meča. Gosti su poveli u četvrtom minutu golom Rikarda Međiorinija, dok je na 2:0 samo pet minuta kasnije povisio Alberto Poloski.

To je ujedno bio i konačan rezultat, pošto Kaljari nije uspeo da realizuje nekoliko izglednih prilika do kraja susreta.

Srpski internacionalac Ivan Radovanović odigrao je svih 90 minuta za tim iz Verone.

Posle 14 odigranih kola Kjevo je 16. na tabeli Serije A sa 13 bodova, dok je Kaljari na 18. mestu sa dva boda manje.

U poslednjem meču 14. kola kasnije večeras se sastaju Verona i Sampdorija.