Sreda, 14.05.2014.

22:14

Panatinaikos u Ligi šampiona

Fudbaleri Panatinaikosa obezbedili su kolo pre kraja plej ofa grčke Superlige plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona naredne sezone.

'Zeleni' su odigrali 1:1 sa Atromitosom u okviru pete runde i tako iskoristili poraz PAOK na gostovanju Asteras Tripoliju (1:0) za beg na nedostižna četiri boda prednosti.

Panata je povela golom Klonaridisa u 33. minutu, ali je bod gostima doneo Napoleoni pet minuta pre isteka regularnog toka meča.

Ekipa iz Atine sada ima 11 bodova, dok drugoplasirani PAOK ima sedam, pa će derbi ove dve ekipe u narednom kolu u Solunu biti bez rezultatskog značaja.